Sarot Termal Vadi Devremülkleri İstanbul Ana Bayii Çınar Gayrımenkul & İnşaat

12 Mart 2013
12 Mart 2013,
 0

Sarot Termal Country Satılık Fiyatları

Sarot Termal Country Satılık Fiyatlar

Sarot Termal Country Satılık Fiyatları

Sarot Country

Sarot Country Müstakil Villalarda Yatırım Fırsatları Devam Ediyor

Sarot Country

İnanılmaz yeşilliği  oksijen miktarının yüksekliği uygun nem oranı ve çevresini kuşatan dağlarla birlikte 185 adet villadan oluşan Sarot Country.

Sarot Country  tüm villa lar 2 oda  1 salon  100 m2 büyüklüğe sahiptir.

Her Villa’nın içinde kendine özel kapalı havuzu vardır.

Bir yaşam merkezi olarak tasarlanan ve dünya markası olma yolunda ilerleyen SAROT TERMAL GROUP  Size sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor. Yaz ve kış şartları düşünülerek villalar ve havuzlar ve sosyal tesis arasında oluşturulan kapalı geçişler ile bir ilke imza atan Sarot Country  bünyesinde bulundurduğu alışveriş merkezleri ve sinemalar gibi aktiviteler sayesinde hem konuklarının kent yaşamı ile olan bağlarını koparmıyor hemde tatillerini renklendiriyor.

Sarot Country

Sarot Country Sağlıkla Tatilin Birleştiği Nokta .

İçerdiği mineraller ile sağlık, gençlik ve güzellik iksiriniz olacak termal kaplıca sularında sağlıklı bir yaşama ulaşmak çok kolay. 70c lik ısıya sahip olarak kaynaktan çıkan termal su  Sarot Country ‘in hem ısınmasında kullanılmakta, hem de termal havuzlara verilmektedir.

Sarot Country de uygun ödeme koşulu ile siz de devremülk sahibi olabilirsiniz.düşük peşinat oranlarıyla 12 ay – 24 ay- 36 ay- 48 aya kadar taksit imkanlarıyla size özel ödeme planlarıyla siz tatilcilere bu güzel fırsatları sunuyoruz.

 

Bolu iline 80 km uzaklıkta batı Karadeniz’in başlangıcında inşaa edilen Sarot Country; sağlık imkanlarını eğlence alternatifleriyle birlikte sunarak tatil anlayışınızı değiştiriyor.

İnanımaz yeşilliği, oksijen miktarının yüksekliği, uygun nem oranı ve çevresini kuşatan dağlarla birlikte 35 blok ve 400 daireden oluşmaktadır. 10.400 tatil dönemi bulunan tesiste termal sulardan yararlanabileceğiniz; 26 havuz, 2 Türk hamamı, 2 sauna, 2 buhar odası, 2 tuz odası ve bay-bayan ayrı sağlık merkezleri alışveriş merkezleri, restaurantlar, fast foodlar, mescidi içinde bulunan kültür merkezi, konferans salonları, özel aile banyoları, aqua park, çocuklarınız için kreş, çay bahçeleri, otoparkın yanı sıra ihtiyaç duyan konukların uzman hekim, diyetisyen, fizyoterapistler eşliğinde yayarlanabileceği kapsamlı fizik tedavi ve rehabiitasyon merkezleri bulunmaktadır.

Tedavi merkezi olarak öne çıkan Sarot Country, aynı zamanda kültürel aktivitelerinizi sürdürebileceğiniz merkezleri içinde bulundurmaktaır. Özellikle kreş bölümü, ebeveynlerin rahat tatil yapabilmeleri için ücretsiz kreş hizmeti vermektedir. Bu bölümlerde çocuk psikolojisinden anlayan uzmanlar eşliğinde, yaş grupları ayrılarak eğitimler verilecektir.

Bir yaşam merkezi olarak tasarlanan ve dünya markası olmak yolunda ilerleyen Sarot Country; size sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor!

 Sarot Country

Sarot Termal Vadi,Sarot Termal Palace,Sarot Termal Country Villa,Sarot Termal Park Resort Termal Otel Bolu Mudurnu Projelerimiz Hakkında Bilgi Almak Termal Tesislerin Ücretsiz Günübirlik Tanıtım Turuna Katılmak İçin Bizi Arayabilirsiniz.

0212 540 16 16 – 0505 577 34 60

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir