Sarot Termal Vadi Devremülkleri İstanbul Ana Bayii Çınar Gayrımenkul & İnşaat

12 Mart 2013,
 0

Sarot Termal Palace Satılık Fiyatlar

Sarot Termal Palace Satılık Fiyatlar

Sarot Termal Palace Satılık Fiyatlar

Sarot Palace

Bolu iline 80 km uzaklıkta batı Karadeniz’in başlangıcında inşa edilen, ; sağlık imkanlarını eğlence alternatifleriyle birlikte sunarak tatil anlayışınızı değiştiriyor.

Tesiste termal sulardan yararlanabileceğiniz 26 havuz, 4 Türk hamamı, 4 sauna, 4 buhar odası ve bay-bayan ayrı sağlık merkezleri alışveriş merkezleri, restaurantlar, fast foodlar, mescidi içinde bulunan kültür merkezi, konferans salonları, özel aile banyoları, aqua park, çocukları için kreş, çay bahçeleri, otoparkın yanı sıra ihtiyaç duyan konukların uzman hekim, diyetisyen, fizyoterapistler eşliğinde yararlanabileceği kapsamlı fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri bulunmaktadır.

Türkiye’de Bir İlk olarak inşa edilecek Açık Özel Aile Havuzları

Rezervasyonlu olarak kullanabileceğiniz bu havuzlar, kompleksteki diğer havuzlar gibi ücretsiz olarak hizmet verecektir

Sarot Palace da Bağkur, SSK, Emekli Sandığı ve Özel Sigorta Kurumu Mensuplarına Ücretsiz Sağlık Hizmeti

Sosyal Sigorta fonlarıyla ilgili yapılan kanun değişikliği çerçevesinde Bağkur, SSK, Emekli Sandığı ve Özel sigorta kurumları mensupları veya emeklilerine sağlık merkezlerinde alınacak.

MESAFELER:

İstanbul – Sarot Palace : 200 km Ankara – Sarot Palace: 250 km Bursa – Sarot Palace: 200 km İzmir – Sarot Palace: 510 km Bolu – Sarot Palace 80 kmAbant – Sarot Palace: 20 km Adapazarı – Sarot Palace: 70 km

Sarot Palace bolu dağları nın 500 metre rakımında çam ağaçları ve yeşilin her tonu içinde tatil yapacağınız tatil mekanlarından biri.

Sarot Palace Abant gölüne,Yedigöller bölgesine ve kartalkaya kayak merkezine çok yakın.

Sarot Palace kaplıca tesisi Şehrin karmaşasından bunaldığınız ve kendinizi doğanın sadeliğine daha yakın hissetmek istediğiniz zamanlarda sarot termal  hem yakın hem de muhteşem bir alternatif oluşturmaktadır.

Bir yaşam merkezi olarak tasarlanan ve dünya markası olma yolunda ilerleyen Sarot Palace size sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor.Sarot Palace bulunduğu konum itibariyle Kartalkaya ve Kartepe kayak merkezlerine 100 km mesafededir.Abant,Sünnet,Sülüklü gölleri ve yaylalarının arasında kalmış bir bölgededir.

Sarot Termal Vadi,Sarot Termal Palace,Sarot Termal Country

Villa,Sarot Termal Park Resort Termal Otel Bolu Mudurnu

Projelerimiz Hakkında Bilgi Almak Termal Tesislerin Ücretsiz

Günübirlik Tanıtım Turuna Katılmak İçin Bizi

Arayabilirsiniz.

0212 540 16 16 – 0505 577 34 60

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir