SAROT TERMAL COUNTRY

SAROT TERMAL COUNTRY

Sarot Country, Sağlıklı ve Eğlenceli Bir Tatilin Kapılarını Açıyor…

İstanbul’a 200 km. uzaklıkta, Batı Karadeniz’in başlangıcında açılan SAROT TERMAL VADİ projesinin ilavesi olarak inşa edilen SAROT COUNTRY; Sağlık imkanlarını eğlence alternatifleri ile birlikte sunarak tatil anlayışınızı değiştiriyor.

İnanılmaz yeşilliği, oksijen miktarının yüksekliği, uygun nem oranı ve çevresini kuşatan dağlarla birlikte 201 Adetvilladan oluşan SAROT COUNTRY’de tüm villalar 2 oda, 1 salon olup, 159.72 m2 brüt 126.95 m2 net büyüklüğe sahiptir.

Her Villa’nın kendine özel kapalı havuzu vardır. Bir yaşam merkezi olarak tasarlanan ve dünya markası olmak yolunda ilerleyen SAROT GROUP CORPORATION; Size sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

Yaz ve kış şartları düşünülerek villalar ve havuzlar arasında oluşturulan kapalı geçişler ile bir ilke imza atan SAROT TERMAL’in bünyesinde bulundurduğu alışveriş merkezleri ve sinemalar gibi aktiviteler sayesinde hem konuklarının kent yaşamı ile olan bağlarını koparmıyor, hemde tatillerini renklendiriyor.

Sağlıkla Tatilin Birleştiği Nokta Sarot Termal…

içerdiği mineraller ile sağlık, gençlik ve güzellik iksiriniz olacak termal sularda sağlıklı bir yaşama ulaşmak çok kolay. 70ºC’lik ısıya sahip olarak kaynaktan çıkan termal su, SAROT TERMAL’in hem ısınmasında kullanılmakta, hem de termal havuzlara verilmektedir.

Şifalı sular sağlıklı insanların bağışıklık sistemlerini güçlendirmesinin yanı sıra belirli hastalıkların tedavisinde de uzmanlar tarafından önerilmektedir.

SAROT TERMAL sağlık merkezinde uzman doktorlar kontrolünde uygulanmaya başlanan kaplıca tedavisinin iyileştirici etki gösterdiği rahatsızlıklar arasında eklemlerin iltihapsız rahatsızlıkları. yaşlılık romatizması olarak adlandırılan Osteoartrit, doku harabiyeti nedeniyle oluşan romatizmal hastalıkların yanı sıra kronik bronşit, alerjik üst solunum yolları gibi solunum sistemi hastalıkları da bulunmaktadır.

Siroz başlangıcında, karaciğer iltihabında, safra kesesi hastalıklarında olumlu sonuçlar alınan kaplıca tedavisi aynı zamanda kronik sistit, kronik böbrek taşları, fonksiyonel yetmezlik gibi böbrek idrar yolları hastalıklarından şikayeti olan hastalara da fayda sağlar.

Kadın doğum hastalıkları, sedef, akne, egzama gibi cilt hastalıkları, mide rahatsızlıkları, şeker hastalığı (diyabet), şişmanlık (obezite), gut, karaciğer yetmezliği ve norolojik hastalıkların tedavi sürecinde önerilen termal suları belirtilen rahatsızlıkların dışında uykusuzluk, stress, yorgunluk gibi kent yaşamının getirdiği olumsuz etkilere karşı iyi bir çözümdür.

 • SAROT COUNTRY VİLLA ( 159.72 M2 BRÜT 126.95 M2 NET) 
 • COUNTRY  PROJEMİZDE 201 ADET VİLLA BULUNMAKTADIR. 
 • COUNTRY VİLLAMIZ İÇİNDE AİLE HAVUZU VE JAKUZİ VARDIR.
 • HER VİLLANIN ÖZEL OTOPARK ALANI BULUNMAKTADIR.  
 • AYRICA BAY VE BAYAN  SOSYAL TESİSLERİMİZ MEVCUTTUR
 • SOSYAL TESİSLERİMİZİN ÜST KATLARINDA MESCİD,AVM,RESTAURANT,KAFE VE SAĞLIK HİZMETLERİMİZ OLACAKTIR.

ALIŞVERİŞ MERKEZİMİZ İÇERİSİNDE:

-SÜPER MARKET

-KASAP

-MANAV

-MİNİ MARKET

-MEDİKAL VE SAĞLIK EKİPMANLARI

-BAY VE BAYAN GİYİM

-ORGANİK KÖY ÜRÜNLERİ

-BİJUTERİ

-BAY VE BAYAN KUAFÖR

PROJE TESLİMATI İLE TAAHHÜT ETTİĞİMİZ İŞLETME BİRİMLERİDİR.

 • SAROT COUNTRY VİLLA; SOSYAL TESİSLER BİNASI İÇERİSİNDE RESTAURANT VE KAFEMİZ MEVCUTTUR.
 • 2018 HAZİRAN  AYI İÇERİSİNDE PROJEMİZ İLE BİRLİKTE AKTİF HALE GELECEKTİR.
 • AYRICA AYNI BÖLGEDE BULUNAN AŞAĞIDA BELİTTİĞİMİZ ALTERNATİF İŞLETMELERİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.
 • SAROT HÜNKAR RESTAURANT (SERPME KÖY KAHVALTISI, TABLDOT VE ALACART MENÜ)
 • SAROT 1453  KEBAP VE KARADENİZ PİDE RESTAURANT
 • SAROT DEFNE KAFE ( YAZ SEZONUNDA CANLI MÜZİK,SICAK VE SOĞUK ALKOLSÜZ İÇECEKLER,AÇIK VE KAPALI DONDURMA,WAFFLE,MISIR,TOST VB. YİYECEK ÜRÜNLERİ İLE NARGİLE HİZMETİ VERMEKTEDİR.) 
 • SAROT SPOR CAFE (4 MEVSİM FUTBOL,BASKETBOL,VOLEYBOL VE TENİS SAHALARI ÜCRETSİZ VE LİG TV ÜCRETLİ)
 • SAROT COUNTRY PROJEMİZ İÇERİSİNDE VİP TOPLANTI SALONLARIMIZ OLACAKTIR.
 • SAROT VADİ BÜNYESİNDE BULUNAN TOPLANTI VE KONGRE SALONUMUZ 600 KİŞİLİKTİR.
 • AYNI ZAMANDA SİNEMA SALONU,MİLLİ TAKIM MAÇLARI VE LİG TV  YAYINLARI YAPILMAKTADIR.
 • SAROT PARK OTEL İÇERİSİNDE BULUNAN KONGRE MERKEZİMİZ 600 KİŞİLİKTİR.
 • SAROT CORPORATİON BÜNYESİNDE YER ALAN ÜYELERİMİZE,SALONLARIMIZ ORTAK KULLANIMA AÇIKTIR. 

COUNTRY VİLLA : 

 • BAY VE BAYAN  SOSYAL TESİSLER (ORTAK KULLANIM ALANLARI BAY VE BAYAN AYRIDIR,KULLANIM ALANLARI  ÜCRETSİZDİR.)
 • YILLIK AİDAT İLE ÜCRETSİZ HİZMETLERİMİZ:
 • VİLLA İÇERİSİNDE (TERMAL SU İLE JAKUZİ KULLANIMI,SICAK VE SOĞUK SU,VİLLA TEMİZLİĞİ,KIŞ AYLARINDA ISINMA)
 • 7-24 GÜVENLİK 
 • AÇIK VE KAPALI TERMAL HAVUZ
 • TÜRK HAMAMI
 • SAUNA
 • TUZ ODASI
 • BUHAR ODASI
 • ÖZEL AİLE HAVUZLARI (REZERVASYONLU VE ÜCRETSİZ)
 • SPA (MEDİKAL MASAJ,KESE VE KÖPÜK HİZMETLERİ ÜCRETLİ)
 • ÇAMUR TERAPİ ODALARI (ÜCRETLİ)
 • Bağkur, SSK, Emekli Sandığı (SGK) ve özel sigorta kurumu mensuplarına ücretsiz sağlık hizmeti; 2018 yılı içerisinde SAROT HEALTHCARE FİZİK TEDAVİ MERKEZİ olarak hizmete başlayacaktır.

Sarot Vadi üyeleri sağlık & kür merkezlerinde alacakları tedavilerin ve her gelişlerinde yaptıracakları yarım check-up hizmetlerini ücretsiz alabileceklerdir. Sağlık merkezine gelen her bireyin tatil ihtiyacı dışında bir nevi sağlığı da garanti altına almak için yapılacak tedavilerin başında tamamlayıcı tıp kategorisinde ozon terapi gelmektedir.

İçerdiği mineraller ile sağlık, gençlik & güzellik iksiriniz olacak thermal sulara Sarot Vadi’ye  ulaşmak çok kolay 70ºC’lik ısıya sahip olarak kaynaktan çıkan termal su, Sarot Vadi’de hem ısınmada kullanılmakta hemde termal havuzlara verilmektedir.

Yaz ve kış şartları düşünülerek Sarot Vadi Kompleksi birbirlerine ve sosyal tesislere kapalı geçişler (tüneller) vasıtasıyla bağlıdır.

Bloklar ve havuzlar arasında oluşturulan kapalı geçişler ile bir ilke imza atan Sarot Vadi’de sulardan yararlanabileceğiniz diğer bir alanda türk hamamı, buhar odaları ve saunalar…

Sağlığı ve huzuru aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen Sarot Vadi Yönetimi düzenlediği etkinlikler ve bünyesinde bulundurduğu sosyal merkezler ile hem Konuklarının kent yaşamı ile olan bağlantılarını koparmıyor, hem de tatillerini renklendiriyor.

Sarot Vadi’nin sahip bulunduğu cep sineması ve eğlence merkezlerinde gününüzü daha keyifli bir hale getirebilir, alışveriş merkezlerinde alışveriş yapabilir, restaurantlarında Bolu’nun yerel yemeklerini tadabilir, konferans ve çok amaçlı salonlarında tiyatro ve animasyon gösterilerini takip edebilir, internet kafeyi kullanabilir veya tarih doğa ve kültür gezilerine katılarak yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Sarot Thermal Vadi’nin konumu itibariyle Abant, Sülük ve Sünnet Göllerini gezebilir, kışın Kartalkaya veya Kartepe’de kayak yapabilirsiniz. Tesise yakın bir noktada bulunan kaya evlerini gezebilir gün içerisinde Sapanca gölüne ve yedi göllere düzenlenen gezi turlarına katılabilirsiniz.

 • 2018 YILI İÇERİSİNDE SAROT MASAL DÜNYASI VE LUNAPARK ALANIMIZ AKTİF HALE GELECEKTİR.
 • ALTERNATİF OLARAK SAROT TERMAL VADİ AKTİVİTELERİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.
 • Sarot Masal Dünyası, çocuklarınıza büyülü yeni bir dünyanın kapılarını açıyor… 

Tatilinizi geçirirken çocuklarınızı Sarot’un çocuk dünyasına emanet edebilirsiniz.

Orman içerisinde oluşturulacak Masal Dünyası parkında çocuklarınız yeni bir dünyayı keşfedecekler ve hayallerindeki dünyanın içerisinde tatillerini yaşıtlarıyla birlikte geçirecekler.

Masal Dünyası haritası ile gezerken, ormanın derinliklerinde bir devin dünyasını keşfedecekler…

Devi uyurken görecek, devin kullandığı koltuğu hayretle keşfedecek ve yalnızca kitaplarda okuduğu masallar diyarına yolculuk yapacaklar.

Çocuklarınız, dev boyutta akbaba ve yaşayan ejderhalar ile karşılaşacak ve o heyecanı hayatları boyu anlatacaklar.

Çocuklarınız Masal ağacı etrafında ağacın kendilerine masal anlatması keyfini yaşayacaklar.

Çocuklarımız Masal Dünyası’nda gezerken yıkık bir atölye keşfedecek, bu atölyenin içerisine girdiklerinde bir uzay mekiği görecekler. Bu uzay mekiğini simulite ortamda beş boyutlu olarak kullanacaklar.

Su oyunları dünyasında küçük gezi kabinlerinde Masal Dünyası’nın maceralı dünyasında gezinti yapabilecekler.

Tamamen 6 – 15 yaş grubu çocuklara göre dizayn edilmiş bir şatoda çocuklara özel açık büfe çocuk menülerinden yararlanabilecekleri gibi yine aynı şato içerisinde bulunan tiyatro salonlarında animasyon gösterilerini seyredebilecekler.

En ufak ayrıntıya kadar çocuklara özel yapılan bu bölümlerde tuvaletlerden tutun da masa sandalyeye kadar tüm boyutlar çocuklara özel olacaktır.

Dileyen çocuklarınız onlar için dizayn edilmiş küçük masal odalarında, o masallarda yaşama imkanı bulacaklar.

Su perisi, Pamuk prenses gibi masalları gerçek kıyafetlerle ve o masal kahramanlarının kullandığı herşeyi kullanarak yaşayabileceklerdir.

Sarot Termal Park Resort Spa

BURJ AL BABAS DEVREMÜLKLERİ

SAROT TERMAL PALACE

SAROT TERMAL VADİ

SAROT KAPLİCALARİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir